Bieszczady – piękno przyrody dla naszych gości

Apartamenty

Do dyspozycji są cztery pokoje gościnne. Całość tworzy dwa dwupoziomowe, autonomiczne kompleksy o powierzchni 80 m oraz 77 m kwadratowych. Każde dwa pokoje mają dostęp do swojej kuchni z salonem oraz oddzielne wejście z zewnątrz. Przy wykupie dwóch pokoi gościnnych jednocześnie jest to doskonałe miejsce dla rodziny 2+2 lub 2+3 albo dwóch zaprzyjaźnionych par ( 2+2).

Pierwszy apartament o powierzchni 80 m kw.,

składa się z salonu z kominkiem, kuchnią i łazienką na parterze oraz dwóch pokoi gościnnych na poddaszu. Salon z otwartą na niego kuchnią posiada siedem witryn i okien z pięknymi widoki na jezioro i okalające je góry. W kuchni do dyspozycji jest pralka automatyczna, zmywarka, lodówka, piekarnik , płyta indukcyjna. W salonie kominek, TV. Na poddaszu położone są dwa pokoje gościnne oddzielone korytarzem.W jednym jest dwuosobowe łóżko, w drugim trzy oddzielne łóżka. Razem pięć miejsc do spania. Do apartamentu przylegają dwa duże balkony o powierzchni 16 m kw. każdy. Koszt wynajęcia całego kompleksu:  370 zł za dobę. Przy wynajęciu siedem dni i więcej 350 zł za dobę. Wynajmowany od minimum trzech dób.

Drugi apartament  ma powierzchnię 77 m kw.

Układ jest podobny do pierwszego. Jest także dwupoziomowy z małym salonem i kuchnią, łazienką na parterze oraz dwoma sypialniami z drugą łazienką na poddaszu.  Posiada wyposażenie jak w salonie pierwszym. Do saloniku przylega mały balkon. Drugi balkon przylega do sypialni. Z balkonów widoki na jezioro i góry. Posiada dwie łazienki (przy salonie i sypialniach). Nie ma kominka. Cena wynajęcia drugiego „apartamentu”: 320 zł za dobę. Przy wynajęciu na siedem dni i więcej 300 zł za dobe. (cena za całość). Wynajmowany od minimum trzech dób.

Przy wynajęciu czterech pokoi gościnnych jednocześnie-dwa apartamenty ( np. dla dwóch zaprzyjaźnionych rodzin) promocyjna cena wynosi 650 zł za dobę za wszystkie.

 

Taras i garaże. 

Do domku z apartamentami przylega duży widokowy taras ( stół z ławkami, huśtawka, ława, mały stolik). Taras jest jednocześnie zadaszeniem zamykanych garaży. Istnieje możliwość garażowania samochodu.
 

Widoki.

Z balkonów, tarasu i salonów widać wysokie połoniny ( Wetlińska, Caryńska, Smerek, Paportna, Dziurkowiec, Rabia Skała oraz całe pasmo Otrytu, pasmo Ostrego, masyw Jawora, Stożka, Korbanię, Moklik, Tołstą. Widać także fragment gór na Ukrainie (Magura Łomniańska) oraz fragment granicy polsko-słowackiej w masywie Dziurkowca, Rabiej Skały. Na moim koncie FB są udostępnione zdjęcia wschodów oraz panoramy jeziora i okolic jeziora wykonane z balkonów.
 

Najbliższe zaplecze i atrakcje. 

W odległości około 100 m od domu położony jest gminny punkt widokowy. Sklepy około 350 m. Smażalnia pstrąga 400m. Najbliżej położona ścieżka turystyczna 200m. Wiejskie Zoo i ośrodek jazdy konnej w Berezce 3 km. Wypożyczalnia sprzętu wodnego w Polańczyku 1,5 km. Kościół w Polańczyku 1 km,. Sanatoria, amfiteatr,ciąg restauracji , sklepików i innych atrakcji na ulicy Zdrojowej 1 km. Kort tenisowy 2 km. Zapora w Solinie 5 km . Skansen i muzeum w Sanoku około 32 km. Wyciągi narciarskie oraz muzeum bieszczadzkie w Ustrzykach Górnych 23 km. Wyciąg narciarski w Lesku 16 km, w Bystrym koło Baligrodu 22 km,w Kalnicy koło Smereka 30 km, w Płonnej koło Bukowca około  Bukowska 44 km. Przemyśl przez Arłamów około 80 km.